Jdi na obsah Jdi na menu
 


Varování před kroužkováním

 

Pozor!!!
VAROVÁNÍ PŘED KROUŽKOVÁNÍM !!!!
Blíží se nám volby. Máme tedy onu zřídkavou příležitost kdy my, obyčejní občané, zajímáme politiky. Jakmile jim dáme hlas, můžeme jim být ukradeni. Stáváme se pouze objektem jejich vydírání a šikanování.
Při této příležitosti DŮRAZNĚ VARUJI PŘED „KROUŽKOVÁNÍM“.!!! To je tak ďábelská a zákeřná metoda, že ji mohli vymyslet pouze lidé kolem Kalouska, ne-li on sám. Přesvědčili jsme se o tom v minulých volbách v roce 2010.
V roce 2010 se všeobecně vědělo, že drtivá většina občanů má pravicové politiky plné zuby a chtějí změnu.
Mnoho voličů ale sedlo na lep masivní propagandě kroužkování, vzali do ruky kandidátku pravicové strany, kterou nejvíce nenáviděli a „pomstili“ se jim tím, že jí „vykroužkovali“. Podle rozšiřovaného návodu zakroužkovali ty kandidáty na spodním okraji.
Takto „upravenou“ kandidátku vhodili do urny.
Nic lepšího si pravicové strany nemohly přát. Protože rozzlobených voličů, kteří se takto „pomstili“, bylo veliké množství, získala pravice největší převahu po roce 1989.
Občané, kteří chtěli změnu, se „pomstili“ pravici tak, že její vládu utvrdili. Zakroužkovaní kandidáti ze spodního okraje kandidátek „drželi basu“ s vedením stejně jako ti z horního okraje. Hlasovali stejně podle stranické příslušnosti. Pochopitelně. Drželi se pevně koryt, se kterými původně nepočítali. Byli přece na „nevolitelných místech“. Kroužkováním jim spadl do klína nebeský dar.
Svým voličům se „odvděčili“ tím, že jim zmrazili starobní důchody, téměř zlikvidovali příspěvky na opatrování postižených v rodině, zvýšili DPH, přivedli ke krachu lázeňskou péči a pečovatelské instituce, které se starají o staré spoluobčany, rozdělili zdravotnictví na nadstandardní pro sebe a „obyč“ pro plebs. Ubrzdili ekonomiku tak, že téměř milion občanů nemá práci vůbec. Ze zdravotního pojištění, které si občané platí pro případ své nemoci, si kradou zpět 16-21%, zavedením DPH i na léky a zdravotnickou péči. Zadlužili stát, tedy každého z nás a naše děti, šlechetným darem církvím, který budeme splácet dalších 30 roků. 
Zato si uhájili snížené odvody pro sebe, tedy pro ty s nejvyššími příjmy, udržením stropu sociálního pojištění a „rovnou“ daní 15%, místo původní progresivní 32%.
Za těchto podmínek si mohli vyplácet pohádkové platy a mimořádné odměny ve výši výhry ve sportce, aniž by se museli o tyto prebendy dělit s těmi, kteří jimi ukradené hodnoty vytvořili.
Proto POZOR!!! Do urny házejme pouze kandidátky těch stran, které chceme, aby vládly.
Jan Sladký